Zamknij
Zamknij

Newsletter

Logo

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zdobądź najważniejsze informacje o rynku motoryzacyjnym


Rok produkcji
Przebieg


Pojemność silnika
Moc silnika


Dostosuj opcje finansowania
Wysokość raty umowy
Długość umowy
Długość umowy (miesiące)

Leasing Peugeot 3008 - 14 używane samochodów na Automarket.pl

Filtruj
Dlaczego widzę te pojazdy
  • Peugeot 3008
  • Wkład własny: 5%
  • Używane
  • Wyczyść
Newsletter

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zapisuję się
Ofert na stronie 15 30 90

Peugeot – leasing

Peugeot – opinie o samochodach tej marki w dużej mierze kształtowane są przez cieszące się wielkim powodzeniem silniki. Niezwykle ekonomiczne i ekologiczne, kilkukrotnie zostały uhonorowane tytułem Engine of The Year. Jednak te francuskie samochody to coś znacznie więcej – to uznana marka, ciesząca się świetnymi referencjami. Peugeot opinie te zbiera całkowicie zasłużenie, słynąc z niezrównanego komfortu zawieszenia, odważnego designu, oszczędnych silników i… dostępności! Dziś możesz mieć auto Peugeot w opcji leasingu (również konsumenckiego) na Automarket.pl.

Peugeot. Opinie o silnikach przekładają się na wizerunek marki

Peugeot to najdłużej istniejąca marka spośród wszystkich obecnych dziś na rynku. Początki francuskiego producenta, założonego przez Jean-Pierre i Jean-Frederica Peugeotów, sięgają wczesnych lat XIX wieku. Powszechnie znane logo marki z lwem pojawiło się po raz pierwszy już w 1850 roku. Obecnie Peugeot produkuje głównie auta popularne. Samochody tej marki cieszą się opinią komfortowych i dobrze wyposażonych, a silnik Puretech zbiera wiele laurów za swoją bardzo udaną konstrukcję. Obecnie Peugeot jest jedną z najlepiej sprzedających się marek samochodów – nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Klienci cenią wiele modeli Peugeot w leasingu, leasingu konsumenckim czy wynajmie długoterminowym.

Peugeot Leasing dla firm i osób fizycznych

Oferta Peugeot leasing pozwala korzystać z komfortowych aut tej francuskiej marki bez konieczności ich kupowania. W zależności od tego, jaką umowę wybierzesz, samochód jest do Twojej dyspozycji na 12, 24, a nawet 60 miesięcy. Auto należy do firmy leasingowej, a Ty z niego korzystasz. Po upływie wspomnianego czasu możesz je od nas wykupić – to odróżnia ofertę Peugeot w leasingu od oferty abonamentu. Kwota wykupu będzie dużo niższa niż jego wartość rynkowa, a jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie umowy jeszcze przed jej podpisaniem, możesz liczyć na lepsze warunki finansowania.

Koszt leasingu Peugeota w dużej mierze zależy od ceny samego samochodu. Zdecydowanie tańszy będzie leasing auta, które kosztuje 80 tys. złotych, niż leasing Peugeota, którego wartość rynkowa wynosi 200 tys. zł. Wybierając leasing z Automarket.pl masz dostęp do wysokich rabatów, a nasi doradcy pomagają w całym procesie i pomagają w wyborze najkorzystniejszych opcji leasingu, również konsumenckiego.

Leasing konsumencki Peugeot – leasing dla osób fizycznych

Chociaż leasing samochodów kojarzy się głównie z firmami, to leasing konsumencki Peugeot dostępny jest też dla osób fizycznych, które nie mają osobowości prawnej i nie prowadzą działalności gospodarczej. Do jego największych zalet można zaliczyć prostotę. Stosujemy tu uproszczoną procedurę weryfikacji, opierając się o przekazane przez Ciebie informacje o dochodzie. Dzięki temu otrzymanie leasingu konsumenckiego na Peugeota jest znacznie szybsze niż w przypadku np. kredytu.

Decyduje się na niego coraz więcej chętnych, bo leasing konsumencki Peugeot to wygodna forma posiadania komfortowego auta. Leasingując auto, spłacasz jedynie prognozowaną utratę jego wartości w okresie finansowania, dlatego Twoja rata jest niska. Dzięki temu leasing konsumencki pozwala uzyskać dostęp do szerszej gamy nowoczesnych i dobrze wyposażonych aut, na które nie mógłbyś sobie pozwolić w przypadku finansowania ich za gotówkę lub w formie kredytu.

Tego rodzaju umowa leasingu posiada zarówno elementy zarówno kredytu (miesięczne raty), jak i wynajmu (leasingodawca pozostaje właścicielem auta). Leasing konsumencki Peugeota możesz otrzymać szybko, przy zachowaniu minimum formalności, a samochody dostępne są od ręki. Ta forma leasingu obejmuje też okres próbny w postaci 5 dni i 300 kilometrów, kiedy to masz możliwość dokładnego sprawdzenia auta.

Peugeot leasing — jakie korzyści oferuje?

Peugeot w leasingu dla firm oznacza dla Ciebie wygodę i stałą miesięczną opłatę, którą „wrzucasz” w koszt prowadzenia firmy. Raty są stałe przez cały okres trwania umowy, a Ty decydujesz o ich wysokości m.in. poprzez ustalenie wielkości opłaty, jaką ponosisz na start – to tzw. wkład własny. Możesz wpłacić np. 5, 10 czy 20% zobowiązania. Możesz też w ogóle nie płacić kwoty początkowej – w przypadku Peugeot w leasingu rozłożymy ją wtedy na dogodne dla Ciebie raty.

Peugeot leasing – co ułatwia?

Skorzystanie z oferty leasingu na Peugeota to wymierne korzyści na co dzień. Dzięki wzięciu Peugeota w leasing:

  • optymalizujesz firmowe koszty (comiesięczna faktura),
  • jeździsz w pełni ubezpieczonym autem, z gwarancją corocznych przeglądów technicznych,
  • firma leasingowa ponosi koszty naprawy w przypadku stłuczki lub wypadku,
  • na koniec umowy możesz wykupić samochód za bardzo dobrą cenę.

Peugeot leasing – w czym pomoże kalkulator?

Jeśli chcesz obliczyć ratę leasingu konsumenckiego lub leasingu na firmę, to na naszej stronie znajdziesz kalkulator leasingu przy każdej ofercie. Dodatkowo, możesz przeglądać oferty według ustawionej przez Ciebie raty leasingu. Dzięki kalkulatorowi leasingowemu możesz wybrać swoje nowe auto nie wychodząc z domu. To intuicyjne narzędzie, które pozwala w łatwy sposób samodzielnie przeanalizować koszty umowy.

Zacznij od wyboru wariantu leasingu na firmę bądź leasingu konsumenckiego Peugeota i określenia wysokości opłaty na start. Możesz wybierać w zakresie od 0 proc. do nawet 30 proc. Następnie ustalasz czas trwania umowy Peugeot Leasing (12, 24, 36 lub 48 miesięcy) oraz roczny limit kilometrów, który Twoim zdaniem będziesz pokonywać leasingowanym samochodem. I to wszystko – leasing kalkulator obliczy miesięczny koszt Twojej raty. Pozostanie wybór pakietu – pamiętaj, że to także ma wpływ na wysokość comiesięcznych obciążeń. Pakiet podstawowy – Basic – obejmuje tylko i wyłącznie koordynację likwidacji szkód. Warto rozważyć pakiet Comfort, który „dorzuca” do tego auto zastępcze w razie wypadku, bezpłatny serwis, a także wymianę i przechowywanie opon.

  • Facebook