Zamknij
Zamknij

Newsletter

Logo

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zdobądź najważniejsze informacje o rynku motoryzacyjnym


Rok produkcji
Przebieg


Pojemność silnika
Moc silnika


Dostosuj opcje finansowania
Wysokość raty umowy
Długość umowy
Długość umowy (miesiące)

Wynajem długoterminowy Peugeot 208 - 9 używanych samochodów

Filtruj
Dlaczego widzę te pojazdy
 • Peugeot 208
 • Wkład własny: 5%
 • Używane
 • Wyczyść
Ofert na stronie 15 30 90

Peugeot – wynajem długoterminowy

Peugeot – opinie o samochodach tej marki w dużej mierze kształtowane są przez cieszące się wielkim powodzeniem silniki. Niezwykle ekonomiczne i ekologiczne, kilkukrotnie zostały uhonorowane tytułem Engine of The Year. Jednak te francuskie samochody to coś znacznie więcej – to uznana marka, ciesząca się świetnymi referencjami. Peugeot opinie te zbiera całkowicie zasłużenie, słynąc z niezrównanego komfortu zawieszenia, odważnego designu, oszczędnych silników i… dostępności! Dziś możesz mieć auto Peugeot na abonament, tj. w wynajmie długoterminowym na Automarket.pl.

Peugeot. Opinie o silnikach przekładają się na wizerunek marki

Peugeot to najdłużej istniejąca marka spośród wszystkich obecnych dziś na rynku. Początki francuskiego producenta, założonego przez Jean-Pierre i Jean-Frederica Peugeotów, sięgają wczesnych lat XIX wieku. Powszechnie znane logo marki z lwem pojawiło się po raz pierwszy już w 1850 roku. Obecnie Peugeot produkuje głównie auta popularne. Samochody tej marki cieszą się opinią komfortowych i dobrze wyposażonych, a silnik Puretech zbiera wiele laurów za swoją bardzo udaną konstrukcję. Obecnie Peugeot jest jedną z najlepiej sprzedających się marek samochodów – nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Klienci cenią wiele modeli Peugeot w leasingu, leasingu konsumenckim czy wynajmie długoterminowym.

Peugeot w wynajmie długoterminowym – kiedy warto?

Wynajem długoterminowy to forma finansowania, która sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, które nie chcą inwestować własnych środków w zakup samochodu, jak i przypadku firm, które szukają alternatywy dla leasingu. Auto na abonament przez cały okres trwania umowy pozostaje własnością Automarket.pl, a Ty możesz nim dysponować według swojego uznania. Nie chcesz kupować samochodu za gotówkę albo brać go na kredyt? Peugeot abonament to może być pomysł dla Ciebie.

Zacznij od wyboru interesującego Cię modelu. Potem zdecyduj, na jaki okres ma opiewać umowa Peugeot abonament. Potem – tak samo jak w wypadku leasingu i leasingu konsumenckiego – wybierz wysokość opłaty na start (w granicach 0 – 30%) i nieprzekraczalny roczny dystans, który będzie pokonywał Twój samochód. Na koniec – tak, jak ma to miejsce w Peugeot leasing – wybierasz odpowiadający Ci pakiet. Rekomendacją Automarket.pl zawsze jest pakiet Comfort, który zapewnia pełny serwis samochodu pod okiem ekspertów naszej firmy.

Wynajem długoterminowy to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć nowego Peugeota, ale nie chcesz mieć na głowie zajmowania się sprawami eksploatacyjnymi i technicznymi. Wszystkie one pozostaną w gestii Automarket.pl. Pamiętaj, że w cenie wynajmu masz nie tylko przeglądy, naprawy i kompletną opiekę serwisową wraz z wymianą i przechowywaniem opon, ale również ubezpieczenie.

Wynajem długoterminowy Peugeot – prostszy niż myślisz

Proces zawierania umowy wynajmu długoterminowego Peugeot to czysta przyjemność. Sprawdź, jak niewiele trzeba zrobić, aby wyjechać z salonu nowym samochodem:

 • wybrać konkretny model marki Peugeot; opinie innych klientów mogą okazać się tu pomocne
 • określić limit kilometrów, które będziesz pokonywał rocznie
 • ustalić satysfakcjonującą Cię wysokość opłaty wstępnej
 • wybrać pakiet usług (Basic albo Comfort)
 • podpisać umowę z Automarket.pl
 • po jej zakończeniu zwrócić samochód albo wybrać sobie nowy model i kontynuować umowę.
 • Facebook