Zamknij
Zamknij

Newsletter

Logo

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zdobądź najważniejsze informacje o rynku motoryzacyjnym


Rok produkcji
Przebieg


Pojemność silnika
Moc silnika


Dostosuj opcje finansowania
Wysokość raty umowy
Długość umowy
Długość umowy (miesiące)

Leasing Opel INSIGNIA - 40 używanych samochodów

Filtruj
Dlaczego widzę te pojazdy
  • Opel INSIGNIA
  • Wkład własny: 5%
  • Używane
  • Wyczyść
Newsletter

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zapisuję się
Ofert na stronie 15 30 90 Przed Tobą wciąż 26 samochodów

Opel – historia powstania

Początki działalności Opla sięgają 1862 r., ale pierwszy samochód tej marki powstał w 1899 r., kiedy Opel podpisał umowę z producentem nadwozi samochodowych, Friedrichem Lutzmannem. Pierwszy model auta o nazwie System Lutzmann miał moc 4 KM i rozpędzał się do zawrotnej prędkości 20 km/h. Firma wyprodukowała 11 egzemplarzy tego modelu.

Dziesięć lat po wyprodukowaniu pierwszego modelu, w 1909 r. powstał model 4/8PS, nazywany „Doktorwagen”. Samochód cieszył się sporym zainteresowaniem, więc producent Opli mógł dalej rozwijać swoją działalność. Dzięki temu dziś jego samochody są dostępne jako auto na abonament. Opla możesz wynająć lub wziąć w leasing na Automarket.pl.

Dalszy rozwój marki umożliwiło przejęcie jej części marki przez amerykański koncern General Motors w 1929 r. Wkrótce powstały modele: Kadett, Admiral, Olimpia. Po II wojnie światowej powstały nowe wersje Kadetta i następne modele: Manta, Senator, Monza. Marka prężnie się rozwijała i wypuszczała na rynek kolejne auta.

Popularne modele Opla w leasingu konsumenckim

Najpopularniejsze modele Opla to: Corsa, Astra i Insignia, Wśród SUV-ów: Crossland X, Grandand X, a z dostawczych: Combo, Vivaro i Movano. Oferta leasingu konsumenckiego Opla na Automarket.pl umożliwia każdemu kierowcy sięgnięcie po wymarzony samochód tej marki. Bez zbędnych formalności.

Leasing Opla korzystny dla przedsiębiorców

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i kierowcą leasingowanego Opla, leasing możesz wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Nie dość, że nie musisz wydawać większej ilości pieniędzy na kupno auta lub brać na ten cel kredytu, to jeszcze masz korzyści z Opla w leasingu!

Opel w leasingu — co zyskujesz?

Oferta Opel leasing zwalnia Cię z wielu zadań, o których zwykle musisz pamiętać, kiedy korzystasz z auta. W zasadzie tylko tankujesz i jeździsz. Auto jest ubezpieczone, sprawdzone pod kątem technicznym i prawnym. Masz więc pewność, że nic zaskakującego się nie wydarzy. Jeśli jednak na drodze dojdzie do kolizji lub wypadku, nasi doradcy pomogą Ci jak najszybciej uporać się z sytuacją. Nie poniesiesz żadnych kosztów za naprawę auta, bo masz to w pakiecie. Co miesiąc płacisz stałe raty — do końca trwania umowy ich wysokość się nie zmieni. Propozycja Opla w leasingu na Automarket.pl zawiera też wymianę i przechowywanie opon, przeglądy techniczne i wykupienie auta w atrakcyjnej cenie już po zakończeniu umowy. Oczywiście tylko wtedy, jeśli tego chcesz. Bo równie dobrze możesz skorzystać z następnej oferty Opla w leasingu i wybrać nowe auto.

Leasing konsumencki Opla dostępny dla każdego kierowcy

Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, również możesz skorzystać z oferty leasingu. Leasing konsumencki Opla to coraz bardziej popularny model finansowania wśród osób fizycznych. To prawda, jeszcze niedawno leasing był możliwy tylko dla firm. To się zmieniło. Na Automarket.pl leasing konsumencki Opla załatwisz bez problemu. Minimum formalności i szybka procedura pozwoli Ci cieszyć się wybranym autem przez kilka lat.

Leasing Opla i kalkulator rat

Większość czynności związanych z leasingiem wykonasz w domu. Na stronie Automarket.pl wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kalkulatorze rat. Opel leasing kalkulator przeprowadzi Cię przez cały proces leasingu samochodu. Wybór wysokości opłaty na start, liczba limitu kilometrów, rodzaj pakietu — na bieżąco widzisz, jak zmiany tych parametrów wpływają na ostateczną wysokość Twojej raty. Opel leasing kalkulator to wiele godzin zaoszczędzonych na analizie, którą zazwyczaj wykonujemy na zwykłym kalkulatorze.

Opel — opinie kierowców

Choć dla wielu kierowców modele tej marki mają zwykły, czasem wręcz nudny wygląd, to warto wiedzieć, że Opel opinie zawdzięcza czemu innemu. Jest to mianowicie samochód uznawany za niezawodny, bezproblemowy i bezawaryjny. Jeśli kierowca dba o regularną wymianę oleju i filtrów, a paliwo tankuje tylko na sprawdzonych stacjach, samochód nie sprawia kłopotów. Jak w każdym aucie, zdarzają się wymiany zużytych podzespołów, ale większe awarie to rzadkość w samochodach marki Opel. Opinie kierowców podkreślają też dużą przestrzeń wewnątrz kabiny, dzięki czemu są to auta doskonałe dla rodzin i do przewozu rzeczy. Opinie innych kierowców to najlepsza rekomendacja dla auta. Dlatego jeśli interesuje Cię model marki Opel, leasing i wynajem długoterminowy umożliwi Ci jego sfinansowanie.

  • Facebook