Zamknij
Zamknij

Newsletter

Logo

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zdobądź najważniejsze informacje o rynku motoryzacyjnym


Rok produkcji
Przebieg


Pojemność silnika
Moc silnika


Dostosuj opcje finansowania
Wysokość raty umowy
Długość umowy
Długość umowy (miesiące)

Wynajem długoterminowy Hyundai - 218 używanych samochodów

Filtruj
Dlaczego widzę te pojazdy
 • Hyundai
 • Wkład własny: 5%
 • Używane
 • Wyczyść
Newsletter

Bądź na bieżąco z motoryzacją

Zapisuję się
Ofert na stronie 15 30 90 Przed Tobą wciąż 204 samochodów

Hyundai na abonament, czyli finansowanie dla każdego

Podbijają serca kierowców na całym świecie — koreańskie samochody Hyundai. Opinie o marce są rewelacyjne — zachwyca design, komfort prowadzenia, mała paliwożerność i osiągi — to, co kierowcy cenią najbardziej. Dziś możesz mieć to auto na abonamentHyundai dostępny jest w opcji leasingu i wynajmu długoterminowego na Automarket.pl.

Hyundai – historia marki

Marka popularnych dziś samochodów wywodzi się z koncernu budowlanego Hyundai Engineering and Contruction. Założył go w 1947 r. Koreańczyk Chung Ju-Yung. Nazwę wkrótce uproszczono do Hyundai Group. Dwadzieścia lat później, w 1967 r. powstała spółka firmy — Hyundai Motor Company, która zajęła się produkcją samochodów na masową skalę. Żeby tak się stało, Chung Ju-Yung, który miał doświadczenie w przemyśle budowlanym, a nie w motoryzacyjnym, nawiązał współpracę z marką Ford. Wkrótce po tym, w 1968 r. Hyundai wypuścił na drogi swój pierwszy model — Cortinę. Cortina powstała na licencji Forda, więc tak naprawdę był to Hyundai tylko z nazwy.

Hyundai — auto na abonament

Aby skorzystać z oferty Hyundai abonament wystarczy wybrać model Hyundai i zdecydować, na jaki okres ma być umowa. Potem wybrać wysokość opłaty na start i roczny limit kilometrów oraz pakiet. Są dwie opcje: pakiet Basic i Comfort. W Automarket.pl rekomendujemy pakiet Comfort, który zapewnia kompletną opiekę nad samochodem przez naszych specjalistów. Auto na abonament to dobry pomysł dla tych, którzy nie chcą kupować samochodu za gotówkę lub zaciągać kredytu.

Wynajem długoterminowy Hyundai

Oferta Hyundai wynajem długoterminowy to bardzo wygodne rozwiązanie, aby mieć nowe auto i nie zajmować się sprawami technicznymi. Tym wszystkim zajmuje się firma leasingowa. Przeglądy, naprawy, pełna opieka serwisowa — wszystko jest w cenie wynajmu. Także ubezpieczenie, wymiana opon i ich przechowywanie.

Wynajem długoterminowy Hyundai – szczegóły oferty

Oferta Hyundai wynajem długoterminowy to wiele udogodnień dla kierowcy. Jak to działa?

 • wybierasz auto Hyundai,
 • określasz limit kilometrów,
 • ustalasz wysokość opłaty na start,
 • wybierasz pakiet usług — Basic lub Comfort,
 • podpisujesz umowę,
 • po upływie czasu trwania umowy oddajesz auto lub wybierasz nowego Hyundaia i przedłużasz umowę.

Hyundai — opinie o marce

Koreańska marka Hyundai cieszy się dobrą opinią wśród kierowców. Jej modele są uznawane za stylistykę wyglądu, która jest uosobieniem sportowej elegancji. Auta te cechuje też wygodne i przestronne wnętrze, które zapewnia komfort kierowcy i pasażerom. Legendarna jest jakość prowadzenia aut Hyundai. Opinie na ten temat są zdecydowanie na plus: stabilność, skrętność, przyczepność są niezaprzeczalnym atutem. Warte uwagi jest bardzo bogate wyposażenie w droższych wersjach. Luksusowe wersje również są dostępne w opcji Hyundai leasing i Hyundai leasing konsumencki.

 • Facebook